RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  У Києві пройшов фестиваль Кореяда-2017

У Києві пройшов фестиваль Кореяда-2017

Познайомитися ближче з дивовижною і різноманітною корейською культурою змогли жителі і гості столиці в рамках Всеукраїнського фестивалю корейської культури і мистецтва «Кореяда-2017», який пройшов 14-15 червня в Українському домі.

Проводити "Кореяду" вже стало доброю традицією для організаторів. Щорічно, починаючи з 1995 року захід проходить в різних містах України: Харкові, Одесі, Дніпропетровську. Це фестиваль корейських громад України, на якому виступають колективи і виконавці, що працюють в жанрах як традиційної, так і сучасної корейської культури. Проходить захід за сприяння Посольства Республіки Корея в Україні, Корейського культурного центру, Всеукраїнської Асоціації корейців, Ради національних спільнот і Фонду зарубіжних корейців.

У цьому році фестиваль відбувся в столиці України 14 червня і був присвячений 25-річчю дипломатичних відносин Республіки Корея і Україна, а також 80-ій річниці депортації корейців з Далекого Сходу.

Відкрили барвисте свято вітальними словами Директор Корейського культурного центру Кан Ден Сік і Надзвичайний і Повноважний Посол Кореї в Україні Лі Янг Гу.

"Сьогодні ми зібралися для того, що б провести традиційну "Кореяду". Ми щороку організовуємо фестиваль в різних містах України. І цей рік - особливий, адже ми відзначаємо 25 років з встановлення дипломатичних відносин між нашими країнами. Фестивалю чекають всі корейці , що проживають в Україні. у цей день ми можемо показати всю красу нашої культури і ближче познайомити з нею гостей. Мені хочеться подякувати посольству і особисто Послу Кореї Лі Янг Гу за надання допомоги в організації"- сказав пан Кан Ден Сік.

У свою чергу, Дипломат також подякував усім організаторам фестивалю і наголосив:

"У 2017 фестиваль особливий, це історично значимий рік, як сказав мій колега. Ми і надалі будемо намагатися підтримувати дружбу між Кореєю та Україною. У нас на цьому тижні багато заходів: форуми, круглий стіл, і в тому числі і сьогоднішня "Кореяда" . Я дуже сподіваюся ми будемо зберігати і розвивати двосторонні відносини між нашими країнами. Я дякую також артистам концерту, які дарують нам таке свято".

В рамках "Кореяда-2017" відбулася експозиція картин корейських художників, фотовиставка про етнічних корейців України - "КОРЕ-САРАМ" і урочистий концерт, в якому можна було побачити виступи майстрів корейського бойового мистецтва "тхеккен", почути традиційні і сучасні корейські пісні і насолодитися колоритними танцями!

У дивовижну атмосферу Кореї гості свята змогли зануритися завдяки виступам танцювального ансамблю "Суллі", який прибув в Україну спеціально для участі в фестивалі. На думку артистів ансамблю, мистецтво може змінити реалії життя і людські взаємини. "Ми хочемо реалізувати художню цінність, орієнтовану на майбутнє, поставивши в один ряд традиції і творчість, чуттєвість і раціональність, спадковість та інновації, минуле і майбутнє", - говорять артисти.

Віртуозними постановками порадували глядачів і учасники ансамблю "Тораді". Головна мета артистів - зберегти корейські традиції і культуру в танці, саме її ось уже 20 років реалізовує в життя керівник Марина Лі. Ансамбль приймає участь у щорічних Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях і займає в них призові місця.

Просто неможливо було повірити своїм очам, коли на сцену вийшла 11-річна Вероніка Цой, дівчинка продемонструвала сміливі і запаморочливі трюки. Вероніка - учасниця шоу "Україна має талант. Діти", тут вона виступає з партнеркою Діаною Серкіною. Гімнастки стверджують, що головне в їх парі - довіра. Один неправильний рух може коштувати життя, адже вони займаються художньою гімнастикою під куполом цирку на висоті чотири метри.

Крім яскравого концерту, гості змогли ближче познайомитися з корейським етносом, історією та традиціями, дізнатися про національний одяг, символіку та відчути силу духу і згуртованість народу.

В рамках фестивалю 15 червня також пройшов Круглий стіл, присвячений 80-річчю депортації корейців з Далекого Сходу. У вересні 1937 року 172 000 етнічних корейців були виселені з прикордонних районів Далекого Сходу в середню Азію. Депортація була викликана тим, що 7 липня 1937 японські війська вторглися в Китай, а Корея в той час була анексована Японією.

Вам это будет интересно:
Колоритний континент. Красиві племена Африки
Повсякденне життя африканських племен може видаватися дивним навіть для мешканців цього континенту. І тільки природа і допитливі мандрівники лишаються наодинці з колоритом і незвичністю побуту етносів за межею мегаполіса.
Смачна Японія: скуштувати країну на зуб
Морозиво зі смаком конини, мариновані комахи, риба зі смертельною отрутою – японській кухні є чим дивувати, вражати й шокувати. І чесно кажучи, перелік цих страв не завжды сприяє апетитові. Але ми не женемося за екзотикою. Істинний гастротуризм – це спроба збагнути менталітет і відчути національний колорит через традиційну кухню...
Амазонки з племені мосо: Заповідник фемінізму в затінку Гімалаїв
Автори антиутопій пророкують сотні бід людям майбутнього, яким знову і знову забороняють грати весілля, та, схоже, не все так страшно. У китайській провінції Юньнань, коло самісінького підніжжя Гімалаїв, живе матріархальне плем'я мосо, якому поняття шлюбу зовсім не знайоме.
Йодль – музика австрійських гір
В Австрії з'явився незвичайний маршрут, його вибирають любителі вокального стилю йодлем. Бредуть туристи долиною Циллерталь, широка стежина звужується, відкриваючи шлях тільки для найзавзятіших, і звивиста доріжка веде вгору. Зазирають мандрівники до хижки, яка має форму дзвіночка, обходять стороною найбільший ріг, прямуючи туди, де альпійські пастухи вели неквапливі музичні бесіди зі своїм стадом.
Ваш сніданок, сер! Або як починають свій день у різних країнах світу
Маленький тост, шматочок сиру і ковток міцної кави. «Це вам не шведський стіл!» – обурено пробурчить офіціант, дивлячись на незадоволене обличчя туриста. Щедрій українській душі не збагнути, як таким можуть наїстись місцеві. Тому перед подорожжю до нової країни варто знати точно, де звечора приготувати собі бутерброди...
Зимові забави Василя та Маланки: карнавал по-українськи
Новий рік в Україні не завжди розпочинався з ялинки, а замість Діда Мороза і Снігуроньки в гості чекали пустунку Маланку і моторного парубка Василя, та й не самих, а з почтом. Усі навіженості сходили з рук: витівки ряджених несли в собі сакральний зміст, продиктований логікою міфу про поєдинок весни і зими.
Ніч перед Різдвом і після
Різдво приходить, накидаючи теплий кожух на плечі. Ввечері воно приносить із собою м’яке світло першої вечірньої зірки, а зранку будить білим, але теплим сонцем. Якби про відчуття Різдва хтось запитав у бабці моєї прабабці, то, гадаю, її слова були б ідентичні моїм. Бо разом із мисочкою куті із рук у руки українські покоління передають і свої традиції.
Глінтвейн: зігріваємось правильно
Вітамінчики, загартовування, правильний режим дня... Це все добре і корисно, особливо в холоди, ось тільки іноді треба себе і побалувати й одночасно убезпечити від мікробів і застуди. У такий час найкращий засіб – глінтвейн.
Ескімоські іглу. Що нам варто із снігу дім збудувати!
Крихітка-син до батька прийшов і пропонує втекти від мами і бабусі на Північний полюс? Тільки не треба трагічних промов про люті морози, суцільну темряву полярної ночі і голодних білих ведмедів! Змовницьки підморгніть сміливцю й запропонуйте справжню чоловічу справу – навчитися будувати іглу для ночівлі в краю вічної мерзлоти під час зимових канікул.
Харківський Дипломатичний Клуб святкує першу річницю створення!
23 грудня у стінах Харківського Дипломатичного клубу пройшов новорічний Гала-вечір на честь річниці його створення. Учасниками заходу стали народні депутати, керівники структур міста й області та громадськх організацій, губернатори, почесні консули, керівники ВНЗ, та інші почесні гості.
ВІДЕО: Ванільне, фісташкове... орхідейне
За сприяння Посольства Сирійсько-Арабської Республіки в Україні ми відвідали Дамаск і побували у незвичайному місці. Дивіться! Якщо Ви все ще думаєте, що улюбле багатьма - морозиво, можна приготувати тільки з молока або фруктового соку - то це не зовсім вірно. Дивіться відеоролик та дізнавайтесь з чого ще роблять "охолоджуїчі ласощі"!
Не зламай язика. Найбільш складні діалекти світу
Кажуть, чим простіше, тим краще, але чи так це? Ми знаємо, що не всі народності сповідують цей принцип. OUTLOOK знайшов найбільш дивніі, складні і важко вимовляючі мови світу і хоче поділитися цим з читачами.
Що вони їдять: кухня Риму
OUTLOOK часто розповідає про кухні народів світу, але, коли йдеться про Італію, писати про країну загалом було б злочином. Кожен з її двадцяти регіонів – це окремий світ зі своїми тонкощами і спеціалітетами. І нехай звання гастрономічної столиці Італії носить Болонья, її офіційній столиці Риму теж є чим похизуватися.
Кабукі: тернистий шлях квітки
Традиційний японський театр кабукі завжди лишався загадкою для європейського менталітету: зрозуміти спектакль без підказок гіда може хіба що спеціаліст з культури Країни вранішнього сонця. Слово «кабукі» у перекладі значить «майстерність пісні і танцю». Чому не оперета? Суть постановки не зводиться до музичної вистави...
Священні тварини інків
Наш «перуанський цикл» продовжується розповіддю про найбільш шанованих тварин у Перу. Вони – як зв'язок піж сьогоднішнім і минулим, грають важливу роль у житті цього народу. Мудрі предки сучасних перуанців, давні інки, жили у повній гармонії з усім живим, що їх оточувало. Мудрі предки сучасних перуанців, давні інки, жили у повній гармонії з усім живим, що їх оточувало.
"Made in Slovenia". Відкриття виставки сучасного словенського дизайну
З 5 по 15 листопада пройде виставка "The Future of Living" ("Майбутнє життя"), організована у співпраці Посольства Республіки Словенія в Україні з Центром креативності Республіки Словенія та Музеєм історії міста Києва.
Несповідимі шляхи щастя: де загадувати бажання в Латвії?
Мандрівка в Латвію обриває ланцюг повсякденності, впускаючи у світ потаємні фантазії, котрим немає виходу в коловороті буднів. Блукаючи у вікових соснах, свіжий балтійський бриз млосно перебирає струни очікування чогось незвичного. Мрії справді збуваються – тільки треба знати, де загадувати бажання.
Відриття Скверу Мислителів у Харкові!
23 жовтня за ініціативи Посольств Казахстану та Азербайджану в Україні та за підтримки Харківської міської ради, Почесного консульства Казахстану в Харкові та Харківського Дипломатичного Клубу відбулось урочисте відкриття Скверу Мислителів у Харкові, який символізує дружні відносини між Україною, Азербайджаном та Казахстаном.
Килимами вистелена дорога до Азії
Килими вішають на стіни як символ достатку, стелять на підлогу для створення затишку і підносять як дорогий подарунок. А роздивлятися химерні малюнки у вигляді ромбів і зірочок на них, вгадуючи їх значення, – справа вельми цікава. Поширені по всьому світу килимові традиції були запозичені у східних народів, які першими навчилися робити пряжу і тканини з волокнистих матеріалів.
«Школа молодого дипломата» з Харкова в проєкті Diplomatic Greetings
У понеділок, 18 жовтня, відбувся проєкт Diplomatic Greetings за участі членів "Школи молодого дипломата" при Харківській міській раді. Спікерами заходу стали Надзвичайний та Повноважний Посол України Олександр Сліпченко, Надзвичайний та Повноважний Посол Чорногорії в Україні пані Драгіца Понорац ...
Закрыть
Outlook facebook page