RU  UK  EN
Статьи  >  Відвідай  >  Шарм-ель-Шейх: танцюємо у пустелі, пірнаємо і вчимося торгуватися…

Шарм-ель-Шейх: танцюємо у пустелі, пірнаємо і вчимося торгуватися…

Узбережжя Червоного моря прикрашене курортним містом Шарм-Ель-Шейх, що перекладається витончено: «бухта шейха». Оточена Синайськими горами, вона надійно схована від вітру і негоди, зберігаючи затишний для подорожей цілий рік…

Віідвідавши цей курорт, любителі пляжного відпочинку знов і знов обирають для наступної відпустки. Варіанти готелів на будь-який смак, чудовий сервіс, невелика відстань від аеропорту, та при цьому особливий культурний колорит – все разом складається в ідеальний пазл для того, щоб прапорець на туристичній мапі знову поставили на місті Шарм-ель-Шейх.Kamele-am-Strand-iStock-155374137.jpgФото mediafiles.urlaubsguru.de

Та іноді, вволю поніжившись під теплим сонцем і вивчивши мелодію прибою бірюзових хвиль, хочеться більш активних розваг і яскравих вражень. І найцікавішому курортові Синайського півострова є чим потішити своїх гостей. Ми приготували для вас кілька варіантів, чим зайнятися, коли пасивного відпочинку здається замало, але виїжджати на тривалі екскурсії не хочеться. Отже!

Зануритися у підводне царство

Шарм-ель-Шейх і дайвінг уже стали практично словами-синонімами. Окрім своєї «наземної» краси місцевість відома підводними панорамами Червоного моря. Вирушити в цю частину Єгипту і не взяти із собою маску і трубку – значить недоотримати мало не половину емоцій від проведення часу, тим більше, що дивуватися різнокольоровим коралам і найрізноманітнішим підводним мешканцям можна на кожному метрі прибережної морської площі.

Для особливо захоплених і професійних любителів плавання з аквалангами є цілі райони – серед них заповідник Рас-Мохаммед і острів Тиран. Занурившись, почуваєшся всередині збільшеної версії найкрасивішого акваріума. Тут можна побачити мант, черепах і барракуд, а також більш дрібних, але таких же яскравих морських жителів і, звичайно ж, детально розглянути рифи.Coral-and-fish-in-the-Red-Sea-Egypt.jpgФото thecopenhagentraveler.com

Замовити підводну прогулянку можна у будь-якому готелі, де працюють представництва дайвінг-центрів. Вартість кардинально відрізняється і варіюється в залежності від кількості занурень, локацій, кількості учасників групи, але в середньому становить від 30-40 доларів.

Поторгуватися на Old Market

Правда, старим цей ринок через його фактичний вік, звісно, не назвеш. Хоч він і розташований в одній з історичних частин міста, більше все ж стилізований під давнину. Придбати тут можна абсолютно все. Мовний бар’єр між продавцями і клієнтами просто стертий, кожний із власників яток говорить російською і англійською практично бездоганно, та ще й у запасі має кілька мов на базовому рівні (єгиптяни взагалі дивовижні поліглоти).

Торгуватися на ринку не просто потрібно, а вкрай необхідно! Ті, хто не вміє це робити, ризикує витратити як мінімум у чотири-п’ять разів більше грошей. «Драматизовані» ціни на початку торгу й адекватні наприкінці – фішка місцевих реалізаторів. Ну не потрібно ж вам 100 грамів каркаде (хоч і найбільш відбірного) за 5 доларів, коли можна зійтися на 300 грамах за 1,2-3 долари. Найкраще везти звідси спеції і чаї, фрукти, аромоолії, а також кальяни. Гарний і якісний, та ще й на додачу з тютюнами, вугликами та іншими складовими буде у межах 15-20 доларів за штуку, тоді як, приміром, в Україні доведеться викласти близько сотні.Arabic-Spices-at-the-market-Souk-Madinat-Jumeirah-in-Dubai-UAE-shutterstock_361655018-2.jpgФото urlaubsguru.de

Крім того, прогулянка старим містом, окрім покупок і сувенірів, додасть вражень у скарбничку мандрівників. Тут справді «очі розбігаються», але не тільки очі: нюх і слух теж. Атмосфера гамірного східного базару, просякнутого ароматом прянощів і аромоолій, озвучена фразами багатьма мовами і східними мелодіями, що доносяться з кожної другої ятки. Підкріплена візуальним сприйняттям різноманітних яскравих товарів, вона буде закарбована у пам’яті міцно й надовго.

Дістатися до олд-маркету можна на таксі, замовивши його на території готелю чи біля неї. Вартість поїздки туди й назад залежно від відстані від готелю і знову ж таки вашого вміння домовитися про ціну буде в межах 10-20 доларів.

Потанцювати в одному з найкращих клубів курорту«LA DOLCE VITA»

Навіть для тих, хто не є шанувальником нічних видів відпочинку, знайдеться мотивація відвідати клуб «Дольче віта». Розташований він у пустелі просто неба, і саме відчуття, що ти танцюєш не в обмеженому просторі, а під зірками над головою і в оточенні піщаних насипів з різних боків, трохи розриває шаблон розуміння нічного клуба в класичному розумінні. Заклад має величезну популярність серед відпочивальників, і цьому є ще один аргумент – у «Дольче віта» часто грають сети ді-джеї зі світовим ім’ям, а також виступають знамениті українські зірки, серед яких уже були Світлана Лобода, Іван Дорн і гурт «Гарячий шоколад».

Дістатися до локації можна із готелів, якщо передбачено трансфер, або знову ж таки на таксі.

Прогулятися по SOHO Square

Розташований недалеко від аеропорту Сохо-сквер – не просто прогулянковий променад, а величезний торговельно-розважальний центр. Не конче заздалегідь продумувати, що саме тут робити, оскільки перед туристами, які тільки потрапили в цей район, відкривається величезний вибір для цікавого проведення часу.soho-square-dancing-fontana-show-entertainment-night-life-things-to-do-sharm-el-sheikh.jpgФото joinup.ua

Сохо кардинально відрізняється від того ж Олд-маркету. Це своєрідний зелений оазис впереміж із розважальними закладами, пабами, ресторанами, атракціонами, магазинами, кінотеатрами та іншими складовими найкращих ТЦ. По всій вулиці розставлено кумедні фігурки звірків і героїв казок, з якими дуже люблять фотографуватися діти.

А якщо вирушити сюди після заходу сонця, можна стати глядачами чарівного шоу фонтанів, які танцюють під східні мелодії, або потрапити на концерт місцевих або навіть закордонних зірок, котрі виступають тут доволі часто.

Скуштувати дари моря і природи

Залишитися голодним у Єгипті просто не вийде. Любите ви це чи ні – тут вам їсти доведеться. Просто вийшовши за територію готелю, практично відразу натикаєшся на конкурентні ресторани і кафе. А їхнє скупчення на Олд-маркеті в районі Сохо не лишає варіантів, інакше як зайти і продегустувати. Заклади з традиційною єгипетською, італійською, японською, тайською, французькою кухнею можна з легкістю знайти в Шарм-ель-Шейху. Але фішка, котра їх об’єднує: практично в кожному подають щойно приготовані морепродукти. Біля багатьох закладів стоять спеціальні ємності з льодом, в яких зберігається свіжий «улов», і гість за бажання має змогу вибрати, яку рибку, краба чи кальмара приготувати для нього.worldatlas.com.jpgФото worldatlas.com

Окрім дарів моря радимо також скуштувати дари дерев. Гуава, грана, манго – хай вже й не такі екзотичні фрукти для сучасних мандрівників, але тут вони відкривають нові відтінки смаків, навіть точніше сказати – правильні відтінки. Незвичайно соковиті, достатньо солодкі і неймовірно ароматні, тому хочеться купувати їх кілограмами і намагатися провезти цю смачну частинку колориту додому.

Головне фото marotours.ru

Вам это будет интересно:
Стражі морів: вражаючі маяки світу
Слово «маяк» викликає красиві асоціації: морські пригоди, шторми, величезні кораблі. І ми хочемо не розвіяти ці думки, а навпаки підкинути хмизу у вогонь. У світі їх безмежна кількість, вони вражають своєю красою та неповторніст. Сьогодні ділимося з вами п’ятіркою найдивовижніших маяків!
Каїр is the capital of…
Курорти формату All Inclusive, піраміди і мумії – ось, либонь, і все, що спадає на думку, коли говориш про Єгипет. А тим часом це одна з найдавніших держав світу, а його столиця Каїр - не просто найбільше місто Близького Сходу й Африки з населенням у 19 мільйонів людей, це мегаполіс, котрий об’єднує в собі стародавні історичні пам’ятки і скляні хмарочоси, сміттєві звалища і дорогі магазини, незліченні багатства і кричущу бідність.
За водними процедурами – в пустелю!
Місто, де Олександру Македонському передрекли завоювання світу. Місто, куди навідувалася Клеопатра щоб поплескатися в теплих цілющих джерелах. Місто, яке сьогодні складно відшукати на карті без хорошої оптики. Сіва. У самому серці Сахари, в 560 кілометрах від Каїра чекає на «свого» допитливого відвідувача невелике поселення з незмірно великою історією.
Затримай дихання. Найнебезпечніші місця для дайвінгу
Після того, як легендарний француз Жак-Ів Кусто за своїми колегами винайшов і вдосконалив акваланг, підводне плавання міцно увійшло у список найбільш популярних,але, на жаль, небезпечних хобі. Outlook попереджує і розповідає про найбільш екстремальні для занурення місця.
Заступниця Міністра туризму Єгипту про відновлення подорожей
15 липня за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Єгипету в Україні Аймана Елгаммалі відбулась пресконференція із заступницею Міністра туризму та пам’яток старовини Єгипту Гхадою Шалябі.
Якщо у тебе 10 доларів і ти в Хургаді
Продовжуємо витрачати 10 $ по світу... Сьогодні в пісках єгипетської Хургади шукаємо те, у що варто вкласти свої гроші, щоб відчути місто на смак і на дотик. І водночас розберемось, як не потрапити у пастки продавців, котрі заради вашого туристичного гаманця готові побудувати нові піраміди і вивести незнаний вид жуків-скарабеїв.
Продається все: найкращі ринки планети
У наш час складно здивувати людину, особливо міську, якимось великим магазином або ринком, оскільки навіть у міні-маркеті біля будинку можна купити все. Утім, по всій планеті продовжують працювати легендарні базари, про які століттями складають легенди і розказують із захватом, розуміючи, що вони – набагато більше, ніж просто місце для збуту товарів.
Дипломатія в умовах карантину. Вручення вірчих грамот новопризначеними послами
11 грудня Президент України прийняв вірчі грамоти у послів Австралії, Єгипту, Ємену, Йорданії, Монголії, Норвегії, Пакистану, Таджикистану, Таїланду, Таджикистану та Філіппін. На церемонії були присутні заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква та заступник Міністра закордонних справ України Євгеній Єнін.
Глибокі музеї
Ще кілька століть тому морський транспорт був не просто найпопулярнішим, але й часом єдиним способом дістатися з точки А в точку Б. Однак, як відомо, форс-мажори трапляються на будь-яких дорогах, навіть водних, і за історію людства безліч кораблів так і не пристало до берега. Проте відносна «збережність» дозволяє затонулим суднам знайти друге життя, перетворившись на музеї.
Не тільки нафта і туризм: сафарі від африканських роботодавців
У світі безліч варіантів професій, які може опанувати людина. Північна Америка дала поштовх стартапам та банківскому сектору, Азія - високим технологіям, Європа - медицині... А ким же працюють люди на найбільш сонячному континенті - давайте дізнаємось!
Банк менталітетів: Єгипет
Єгиптяни складають думку про людину відразу ж після привітання, переважно у вигляді рукостискання. Та пам’ятайте – воно має бути неодмінно міцним, інакше буде розцінено як вияв нещирості… Так що вітаємось і продовжуємо знайомитися з особливостями менталітету цього народу!
Посол Єгипту в Україні Хоссам Ельдін Мохамед Ахмед Алі провів дипломатичний прийом
Надзвичайний та Повноважний Посол Єгипту в Україні Хоссам Ельдін Мохамед Ахмед Алі 11 липня зустрічав гостей з нагоди національного свята. Привітати Єгипет прийшли представники іноземного дипломатичного корпусу в Україні, члени Уряду, очільники неурядових організацій та партнери посольства.
Посол Єгипту провів урочистий прийом на честь Національного дня
23 липня в Єгипті офіційно відзначається річниця липневої революції день, який є національним святом і вихідним. Революція відбулася в обстановці підйому національно-визвольного руху арабських народів після Другої світової війни і ослаблення позицій британського імперіалізму на Близькому Сході.
Посол Єгипту відкрив виставку сучасного мистецтва «Egyptian Vision»
3 квітня Посол Єгипту в Україні, Й.В. пан Хоссам Ельдін Алі, у МВЦ «Музей історії Києва» відкрив виставковий проект сучасного образотворчого мистецтва “Egyptian Vision” ("Єгипетське бачення"), присвячений 25-річчю встановлення єгипетсько-українських дипломатичних відносин.
Посольство Єгипту за співпраці з Picasso East Art Gallery та Музеем історії Києва відкриють виставку єгипетського мистецтва
4 квітня у МВЦ «Музей історії Києва» відкривається виставковий проект сучасного образотворчого мистецтва “Egyptian Vision” ("Єгипетське бачення"). Вперше у Києві будуть представлені роботи добірної колекції близько 40 картин відомих єгипетських майстрів, серед яких: Мунір Ескандер, Ґерґіс Лотфі, Ґаміль Шафік, Хасан Абд Ельфатах, Саєд Саад Еддін, Карім Абд Ель Малак, Хасан Рашед і інші.
Посол Єгипту взяв участь в презентації туристичної концепції "Єгипет. Нові можливості"
Надзвичайний і Повноважний Посол Єгипту в Україні Хоссам Ельдін Алі взяв участь в пресс-конференції "Єгипет. Нові можливості", присвяченій презентації нової туристичної концепції на 2017 рік.
Банк менталітетів. Єгиптяни – сучасні нащадки фараонів
Піраміди, фараони, древні поховання... В усьому світі Єгипет асоціюється з чимось таємничим і незбагненним. Напевно, важко знайти більш загадкове і містичне місце, ніж ця країна. Не менш загадкові й самі її жителі.
Каїр: як жити у склепі, або Коли твої сусіди – мерці…
Столиця Єгипту – це сімнадцятимільйонний мегаполіс, де щільність населення одна з найвищих на планеті. Щоб мати бодай якийсь дах над головою, деякі люди змушені жити на вокзалах, хтось отримує статус біженця, а комусь доводиться селитися на цвинтарі. Про сотні тисяч каїрців, які живуть серед могил – далі в Outlook!
Закрыть
Outlook facebook page