RU  UK  EN
Статьи  >  Насолодись  >  Посидимо? Частина друга

Посидимо? Частина друга

Автор: 22.06.2019 | цікавинки, мистецтво
Не так давно ми вже писали про незвичайні лавочки, які можна побачити на вулицях різних міст. В один матеріал не вдалося «вмістити» всі об’єкти, які нам сподобалися, тому сьогодні – друга частина огляду. Почнемо із французького дизайнера Пабло Рейносо. Уже кілька років він подорожує країнами і залишає за собою «сліди». Ми вибрали дві найцікавіші його роботи.

Почнемо із французького дизайнера Пабло Рейносо. Уже кілька років він подорожує країнами і залишає за собою «сліди». Ми вибрали дві найцікавіші його роботи. Перша лавка складається всього з трьох металевих пластин і вражає своєю формою. Посидіти на ній можна, прогулюючись поблизу замку Саделі, що у Великій Британії. Друга скамниця – частий гість різних галерей і виставок, адже таким макаронинам навряд чи знайдеться місце в кухонній шафці.Фото thisiscolossal.com

На арт-показах можна натрапити не тільки на лавки, які хочеться з'їсти, бувають серед них і рекордсмени за кількістю ніжок. Лондонський дизайнер з Південної Африки Луїс Генрі не пошкодував і прикрасив своє творіння 56-ма опорами. Однак присісти навряд чи вийде, ручну роботу не розраховано на людську вагу. Ну і байдуже, зате гарно.

Ще одна «несидяча», проте неймовірно оригінальна лавочка є в італійському місті Б’єллі. Її автор – болгарський дизайнер Вероніка Цекова вважає: люди не повинні забувати своє минуле. Саме тому вона створила унікальний об'єкт з місцевої пряжі, яка колись славила містечко на всю Європу. Сьогодні виробництво матеріалу занепало, і тамтешня влада замовила об'єкт, щоб хоч якось нагадати світові та городянам про колишні часи.

Polymorphic - захоплююча кінетична інсталяція, розроблена і виготовлена десятьма студентами-архітекторами Колумбійського університету в Нью-Йорку. Дизайн складається з двосторонньої лави, яка перетворює в серію з 119 унікальних і взаємопов'язаних секцій в шезлонг і, нарешті, в інтерактивну балансуючу дошку.odbt0ycksv4sxwfc.jpgФото bustler.net

Бельгійську конструкцію Elevated bench мають оцінити любителі дивитися на інших зверху вниз. Шкода, але тиші та спокою там немає і близько, адже під ногами вулиця.

Якщо вам усе ще здається, що лавка – це дошка на двох пеньках, як і 200 років тому, то ви помиляєтеся, адже багато з них впевнено йдуть у ногу з часом. У США поширені так звані Boom Bench із вбудованими колонками, до яких можна підключити айфон чи айпод і потішити перехожих своїм плейлистом. А шотландці взагалі пішли в Мережу. У парку міста Данді є лавка з аккаунтом у Твіттері, який час від часу додає фотографії з тими, хто присів відпочити. Робиться це за допомогою встановлених поряд відеокамер.0b2ad42fdcc92b96d418d07c73405583.jpgФото pinterest.com

Цікавою може бути лавочка не тільки як місце для відпочинку, а й рекламний об'єкт. Часом уява творчих людей вражає вельми оригінальними ідеями. Ось, наприклад, австралійський бренд одягу Superette розмістив на лавках штампи, які впиваються в ніжки красунь, і ті мимоволі рекламують марку. Адже, посидівши в міні-спідниці або шортах бодай 10-15 хвилин, дівчата перетворюються на ходячі білборди. Тримається такий креатив не менше години.

Деякі лавки роблять навіть з матеріалів від старих машин і виходять вони дуже цікавими!080.JPGФото kathisgardenart.blogspot.com

А ось виробники знаменитої Becherovka вирішили, що для успішної реалізації продукції потрібна компанія. Тому вони випускають спеціальні лавки, котрі з'єднують людей, не питаючи їхньої думки. А якщо алкоголь вас не цікавить, тоді можна «підсісти» на шоколадні батончики. Kit-Kat, приміром.Фото adsoftheworld.com

І ще, друзі, сідаючи перепочити, завжди дивіться на те, що внизу. Це корисно не тільки, коли під вами витвір мистецтва. Адже лавочка може бути просто щойно пофарбована. Тому будьте уважні.

Головне фото custotgallerydubai.ae

Вам это будет интересно:
Зліпи собі хобі. Історія гончарства
У краєзнавчий музей якої країни не зайди, неодмінно помітиш схожі археологічні знахідки – уламки глиняних виробів. Гончарне ремесло, що народилося кілька тисячоліть тому, однак існує й сьогодні, по праву може вважатися одним із найбільш довговічних.
Мистецтво топіарію
Коли я, ще маленька дівчинка, вперше провела рукою по стрижених кущах, мою долоню дряпнули гострі краї гілок, а в ніс вдарив стійкий аромат туї. Зачарована, я довго не могла відірвати погляд від конусів, куль і квадратів, що оточили мене у парку невеличкого курортного містечка. Мені здавалося, нібито я потрапила в казку і серед листя неодмінно розгледжу усмішку Чеширського Кота.
Крок за межу: магічне мистецтво уїчолі
Сліпучі сполохи давнього знання в різнобарвних переливах бісеру і пряжі на мозаїках індіанців уїчолі спрямовують фантазію у безкінечну подорож гілками світового древа. Духовні образи набувають плоті у вигадливих орнаментах, що супроводжують селянина-мексиканця на всіх етапах життєвого шляху.
Кокні: глузлива британська говірка
Дивні прізвиська для предметів, знайомих кожному; відома нині форма ain't (замість am not), а також літера h, що пропадає в деяких словах – все це про британську говірку кокні, колоритний діалект, що шокує консервативних англійців саркастичністю й епатажем.
Оце так сервіс! Японське таксі
Найперше, з чим має розібратися кожен турист, опинившись у новій країні – це із транспортною системою. Часто вона здається складною і заплутаною, і щоб збагнути її, потрібні тижні, а може, й місяці. Наша читачка Наталія Усенко побувала в Японії і ділиться своїми враженнями про найбільш комфортний і безпечний транспорт у світі.
Камасан: Поселення із шедеврами на Балі
Балі – одне з найпопулярніших місць для зимівлі. Океан, вулкани, чудова природа й екзотичні фрукти... Але є ще одна причина, про яку мало хто знає – унікальне арт-село Камасан, що дало початок однойменному балійському живопису. Про нього ми і розкажемо сьогодні на сторінках OUTLOOK.
Ваш сніданок, сер! Або як починають свій день у різних країнах світу
Маленький тост, шматочок сиру і ковток міцної кави. «Це вам не шведський стіл!» – обурено пробурчить офіціант, дивлячись на незадоволене обличчя туриста. Щедрій українській душі не збагнути, як таким можуть наїстись місцеві. Тому перед подорожжю до нової країни варто знати точно, де звечора приготувати собі бутерброди...
Таксі по-нью-йоркському
Наступним героєм нашого циклу про міський транспорт-символ стало жовте таксі Нью-Йорка. Без цих яскравих і неймовірно маневрених машин просто неможливо уявити Велике Яблуко, а надто його центр – Мангеттен. Здається, що «шашечок» тут більше, ніж людей.
У Києві відкрилась виставка азербайджанського художника-килимаря Ельдара Гаджиєва
24 грудня за ініціативою та за підтримки Посольства Азербайджанської Республіки в Україні у Національному музеї Тараса Шевченка відкрилась виставка робіт відомого азербайджанського художника-килимаря Ельдара Гаджиєва. Серед гостей були присутні заступник міністра культури України Ростислав Карандеєв...
Скляний handmade
Ексклюзивні скляні вази та ялинкові іграшки, наявні всього в одному-двох екземплярах, окрім високої ціни, найчастіше об’єднує ще й унікальна технологія виготовлення, якою володіють представники рідкісної професії – склодуви. Історія цього ремесла триває вже протягом кількох тисячоліть, а деякі старі таємниці handmade-виробництва досі зберігаються під грифом секретності.
ВІДЕО: Ванільне, фісташкове... орхідейне
За сприяння Посольства Сирійсько-Арабської Республіки в Україні ми відвідали Дамаск і побували у незвичайному місці. Дивіться! Якщо Ви все ще думаєте, що улюбле багатьма - морозиво, можна приготувати тільки з молока або фруктового соку - то це не зовсім вірно. Дивіться відеоролик та дізнавайтесь з чого ще роблять "охолоджуїчі ласощі"!
Ручна робота: персидські килими
У ті часи, коли перським воїнам не було рівних, а їхній силі підкорилися Римська імперія та Аравійський півострів, з-під пальців майстринь народу-переможця вийшов перший шедевр. «Весняний килим» став найдорожчим в історії людства. Він символізував владу і міць персів, а його краса оповідала про божественне походження царя Хосрова І.
Перфекціонізм – справа ювелірна
Сумні очі старого за вікном уважно стежили за революційною пожежею, яка охопила Петроград. Вогонь поширився на справу всього його життя – гордовита чотириповерхова будівля задихалася від крикливих комісарів і матросів, присутність яких здавалась грубим жартом після попередніх відвідувачів.
Усе велике починається з малого: Арт-проекти ентузіастів
Багато місць, відомих сьогодні на весь світ, було створено купкою ентузіастів без грошей і сторонньої допомоги. Ці люди жили ідеями і робили все, щоб втілити їх у реальність. Офіційною датою появи стріт-арту вважається 1942 рік, розпал Другої світової війни. Саме тоді один креативний працівник детройтської фабрики на прізвище Кілрой почав писати фразу «Kilroy was here»
Тіні в раю: Як сучасне мистецтво дивує любителів оригінального
Грань між тінню і світлом така ж контрастна, як між сном і дійсністю. Тому художники використовують обидві речі, щоб досягти балансу в картині. Пейзажі, портрети, натюрморти… ніщо не обходиться без боротьби протилежностей. Утім, є особливо хитрі майстри своєї справи, котрим світло не потрібне. Достатньо самої тіні.
Кабукі: тернистий шлях квітки
Традиційний японський театр кабукі завжди лишався загадкою для європейського менталітету: зрозуміти спектакль без підказок гіда може хіба що спеціаліст з культури Країни вранішнього сонця. Слово «кабукі» у перекладі значить «майстерність пісні і танцю». Чому не оперета? Суть постановки не зводиться до музичної вистави...
Мистецтво Патрика Кабрала: папір як символ крихкості світу
Незалежний художник родом із Філіппін Патрик Кабрал завойовує світ своїми незвичними арт-роботами. Його творіння – це новаторство, що поєднує в собі вікові традиціїкаліграфії й суперсучасні 3D-технології. Його мистецтво - спосіб змінити світ на краще як за допомогою естетики, так і шляхом виконання соціальної місії.
Подивися на це небо. Найкращі планетарії світу
Добре це чи ні, та подорожі до далеких планет і зірок поки що залишаються тільки на сторінках наукової фантастики та у фільмах голлівудського кінопрому. Хоча можливість космічного туризму підібралася впритул, все ж до Юпітера і Сатурна ще ой як не близько.
На ходу. Вулична їжа в різних країнах світу
Досвідчені туристи вважають: найпевніший спосіб швидко пройнятися чужою культурою – скуштувати страви місцевої кухні. Щоб не розгубитися при виборі наїдків і заощадити дорогоцінний час для їжі духовної, OUTLOOK радить вам найкращі місця вуличної гастрономії із семи точок земної кулі.
Рисові поля: Злаки неземної краси
- Чи не хочете покуштувати рису? - таким питанням зустрічають гостей в Китаї. А якщо господарі виявляться ще і фермерами, вони можуть запросити вас на незвичайну екскурсію і покажуть шедевр природного мистецтва. Рис, який ми часто вживаємо в їжу, не замислюючись про його естетику, в момент вирощування нагадує ковдру, виткану з різнокольорових клаптиків...
Закрыть
Outlook facebook page