RU  UK  EN
Статті  >  Насолодись  >  Kiss me. Незвичайні факти про поцілунки

Kiss me. Незвичайні факти про поцілунки

У День святого Валентина OUTLOOK поділиться фактами й цифрами, яких ви, можливо, і не знали про поцілунки! А крім того, порадить 3 небанальних місця, де мало хто стримається, щоб не сказати «kiss me».

- 2012 року в Америці проводили незвичайне дослідження: як з'ясувалося, чоловіки, котрі, ідучи на роботу, цілують своїх коханих, заробляють більше, ніж ті, хто ігнорує цю процедуру.

Фото typeset-beta.imgix.net

- 278 – саме таке число бактерій передається, коли губи двох людей зливаються. На щастя, 95% з них безпечні.

- 34 лицьових і 112 постуральних м'язів працюють під час поцілунку, що позитивно впливає на шкіру, розгладжуючи зморшки. Також замість 20 вдихів за хвилину, які зазвичай робить людина, учасники поцілунку роблять удвічі-тричі більше. Як наслідок – частішає скорочення серця у чоловіків до 110, у жінок – до 108, що в свою чергу активізує кровообіг і збагачує тканини киснем. І це ми ще не говоримо про ендорфіни.

- Найдовше в історії цілувалася пара з Таїланду – Еккачай Тіранарат і його дружина Лаксана. Вони захопилися на... 58 годин 35 хвилин і 58 секунд. Сталося це на День святого Валентина 2013 року.

Фото joker.yasurgut.ru

- Середньостатистична людина витрачає на це приємне заняття протягом життя ні багато, ні мало – 2 тижні. Хоча в порівнянні з тайцями все ж, мабуть, замало...

- Перший kiss на кіноекрані з'явився 1896 року в короткому ролику Томаса Едісона з нехитрою назвою «Поцілунок». Найчастіше ж – 191 раз – губи героїв зливаються у фільмі «Дон Жуан» 1926 року.

 Фото pipocaeguarana.com

- Первісні племена африканців і гадки не мали, що роблять європейці, торкаючись губами одне з одним.

- Попри те, що в Азії до публічних поцілунків ставляться з осудом і виставляти свої почуття напоказ там не прийнято, 2004 року в Південній Кореї відкрили «Парк кохання», наповнений далеко не цнотливими скульптурами. Нині там понад 150 експонатів, створених студентами університету Хонгік. Це свідчить про те, що молодь у високоморальній країні знається-таки на любовних утіхах.

Фото blogspot.com

- У середньому жінка цілується з 8 чоловіками, перш ніж вийти заміж.

- 66% людей зливаються губами, заплющивши очі.

- Щоб ви не думали, ніби всі ці факти ми взяли зі стелі – знайте, є така наука «філематологія», вона якраз і вивчає поцілунки.

Якщо ви все ще читаєте текст, а не побігли до коханих збагачувати тканини киснем – спеціально для вас 3 специфічних місця для поцілунку. І річ тут зовсім не в гарному краєвиді, а в передісторії.

Острів Елліс, США

Багато років на цьому клаптику суші в бухті Нью-Йорка діяв контрольно-пропускний пункт, через який були зобов'язані пройти всі іммігранти, прибуваючи до США. Більшість людей, котрі чекали своїх родичів, не стримували емоцій і кидалися цілувати прибулих. Тому військовий об'єкт у народі назвали просто і правдиво – «Ворота поцілунків».

Фото blogspot.com

Кладовище Пер-Лашез, Франція

Здавалося б, не надто романтичне місце. Однак тамтешні прибиральники обов'язково розкажуть, як вони втомилися витирати сліди від губної помади з могили Оскара Уайльда. 2011 року спеціально від палких шанувальників і шанувальниць було встановлено захисний саркофаг. Як відомо, письменник опинявся за ґратами, в тому числі й за поцілунки, щоправда, з чоловіками.

Фото viaggistrani.com

The Kissing Bridge, Канада

Цей симпатичний «сарайчик через воду», побудований ще 1881 року, нібито створений для інтиму. Попри старість і хиткість, казкове освітлення обов'язково додасть романтики. Конструкція є останнім критим мостом у провінції Онтаріо. До речі, за однією з легенд, заможний та одружений промисловець розпорядився звести цю переправу, щоб мати можливість цілувати свою коханку, приховуючи почуття від цікавих очей.

Фото depositphotos.com

Вам це буде цікаво:
Усім потрібні гроші. Валюти світу
Називають їх скрізь по-різному, проте люблять, напевно, однаково. Ми говоримо, звісно ж, про гроші, а точніше про їхні «другі імена». Адже крім офіційної, у кожної валюти є своя, народна назва, яке не так відома, але дійсно заслуговує на увагу!
Маленькі улюбленці великих міст
Німці заводять не лише німецьких вівчарок, а в Бостоні можна побачити не тільки бостонських тер’єрів. Люди вибирають собак, спираючись на особисті вподобання. Та часом тяжіння місцевого населення до певної породи занадто помітне й інколи стає особливістю певної місцини. Цьому можуть сприяти природні умови, мода і навіть менталітет.
Вік живи, вік учись: найцікавіші кампуси світу
Напередодні початку нового навчального року ми просто не могли не надихнути як нинішніх, так і майбутніх студентів найбільш вражаючими університетськими містечками і кампусами. Напевно і ті, хто вже має освіту, теж будуть в захопленні від них і замисляться, чи не отримати ще одну, адже в таких місцях гризти граніт науки, вочевидь, можна з більшим апетитом.
Нагородження переможців 23 загальнонаціональної премії «Людина року-2018»
23 березня 2019 року в залі Національної опери України відбулася ХХІІІ урочиста церемонія нагородження переможців загальнонаціональної програми «Людина року-2018» та володарів міжнародних та спеціальних премій програми.
26 жахливих фактів про Голокост
Голокост – одна з найстрашніших трагедій, в котру затягли людство викривлені уявлення про переваги однієї раси над іншою. У скаліченому тілі горів вогонь незламного духу. Хоча свідоцтва про Голокост неможливо читати без сліз і душевного болю, про це необхідно знати – хоча б для того, щоб уникнути подібного у майбутньому.
Ніч перед Різдвом і після
Різдво приходить, накидаючи теплий кожух на плечі. Ввечері воно приносить із собою м’яке світло першої вечірньої зірки, а зранку будить білим, але теплим сонцем. Якби про відчуття Різдва хтось запитав у бабці моєї прабабці, то, гадаю, її слова були б ідентичні моїм. Бо разом із мисочкою куті із рук у руки українські покоління передають і свої традиції.
У Києві пройшов Всесвітній день Мальбека
Вже за традицією, Посольство Аргентинської Республіки в Україні відсвяткувало Всесвітній день Мальбеку - сорту найпопулярнішого і найвідомішого аргентинського вина. Цього року свято відзначає своє восьмиріччя, але не дивлячись на достатньо «молодий вік» вже знайшло багато шанувальників.
Примарні міста: Детройт, Орадур-сюр-Глан, Прип'ять, Ченгун
Американський Детройт ще не так давно був відомий як центр машинобудування, але сьогодні про нього куди частіше говорять в контексті вимирання і відтоку населення. Outlook вирішив розібратися, чому з’являються міста-примари.
У Києві відзначать Всесвітній день Мальбека
Вже за традицією, Посольство Аргентинської Республіки в Україні відсвяткує Всесвітній день Мальбеку - сорту найпопулярнішого і найвідомішого аргентинського вина. З нагоди свята, 24 квітня о 18.30 в Гранд Холі готелю "Хрещатик" буде організована дегустація.
ВІДЕО: Київ зустрів весну. Посольства восьми країн подарували столиці свято NOWRUZ
Вісім Посольств іноземних держав: Азербайджану, Афганістану, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменістану, Туреччини, Узбекистану за організаційного сприяння проекту OUTLOOK і за підтримки Департаменту культури КМДА запросили киян, представників діаспор і національно культурних товариств разом відсвяткувати Міжнародний день NOWRUZ. Про те, як пройшло свято - в нашому новому відеоролику.
Київ зустрів весну. Посольства восьми країн подарували столиці барвисте свято NOWRUZ 2018
У Колонній залі Київської міської ради відбулося святкування Міжнародного дня NOWRUZ. Ось уже втретє в столиці пишно відзначають прихід весни. Атмосфера дружби, єднання культур і душевного тепла – це те, що вирізняє вже традиційне свято в стінах мерії.
Посольства восьми країн та етнонаціональні товариства відсвяткують у Києві NOWRUZ 2018
20 березня 2018 року в Колонній залі Київської міської ради відбудеться святкування Міжнародного дня NOWRUZ.
Баджо: морський народ Південно-Східної Азії
Нечисленні народи завжди цікавили вчених і художників, котрі шукали в їхньому способі життя натхнення для своєї творчості. Один із найпопулярніших етносів сьогодні - баджо, морські цигани, котрих формально можна співвіднести з Малайзією.
Тут пахне Різдвом
Різдво – одне з найкрасивіших і улюблених свят в Європі й готуються до нього задовго і ґрунтовно! Різдвяні базари, вкриті яскравими гірляндами, новорічними іграшками і блискучою мішурою створюють святкову атмосферу урочистості. Цією вражаючою красою пощастило помилуватися фотографу Роману Маткову, і сьогодні через фото-добірку він ділиться передсвятковим настроєм з читачами Outlook!
Привітання українцям від Надзвичайних і Повноважних Послів іноземних держав в Україні
Надзвичайні і Повноважні Посли Великобританії, Угорщини, Німеччини, Данії, Молдови, Норвегії, США вітають українців з наступаючими новорічними святами. Проект OUTLOOK, що працює в сфері культурної дипломатії, приєднується до теплих побажань дипломатів. У наступаючому 2018 року ми плануємо ще більше важливих проектів, спрямованих на популяризацію іноземних культур в Україні, встановлення дружніх відносин між народами і формування міжкультурного діалогу.
Фоторепортаж зі святкування до Дня Святого Миколая, проведеного Народним домом «Україна»
До одного із найбільш улюблених свят українських дітлахів Народний дім «Україна» організував яскраве етно-свято.
Без кліше
Ви можете собі уявити німця, котрий запізнюється? Або ж японця, що сидить в офісі в робочий час і плює у стелю? Ну або ж хоча б іспанця, який у поті чола працює з ранку до ночі? Навряд, оскільки виною тому стереотипи, які закріпилися за тим чи іншим народом. Сьогодні ми не тільки говоритимемо про них, а й спробуємо ці кліше спростувати.
Незвичайні шкільні уроки різних країн світу
На честь сьогоднішнього свята - Дня знань ми вирішили розповісти Вам, які незвичайні предмети належить освоїти учням у різних країнах світу! Гризти граніт науки, осягаючи основи алгебри і геометрії, або запам’ятовувати роки правління монархів, гортаючи підручники з історії, – буденна справа для школярів. А ось готуватися до контрольної з кібербезпеки або хвалитися оцінками «відмінно» з бджільництва – уже як мінімум дивно. Про ці та інші незвичайні предмети в зарубіжних школах піде мова далі.
Все у ваших руках. Чому корисно бути амбідекстром
Амбідекстри демонструють унікальні здібності мозку, своїм прикладом підтверджуючи приховану людську геніальність. Найцікавіше, що її можна тренувати буквально руками. Як показали останні дослідження, людей, які від народження однаково вправно керують обома верхніми кінцівками, більше, ніж ми думаємо, і, можливо, ви – один з них.
Посол Франції Ізабель Дюмон провела урочистий прийом на честь Дня взяття Бастилії
Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон провела урочистий дипломатичний прийом на честь національного свята - Дня взяття Бастилії, а також 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною і Францією.
Закрити
Outlook facebook page